Një grua është detyruar nga i dashuri I saj të ecë zhvesh nëpër qytet në Harlem në mes të dimrit. Gjithë kjo ngjarje është filmuar nga ish i dashuri i saj, I cili cilësohet si mjaft xheloz, e cila shihet duke qarë. “Ai më ka kapur për fyti dhe më ka detyruar me forcë. Unë isha duke e humbur frymëmarrjen”, ka thënë 25 vjeçarja. Gruaja, është torturuar nga ish i dashuri për dy orë përpara se ai ta detyronte të dal jashtë e zhveshur nëpër qytet dhe ta incizonte me telefonin e saj. Kliko ne videon reklamen me poshte per te pare gjithe ngjarjen.

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *