Një prezantuese e cila është shfaqur në një emision ku kishte shumë media dhe që për pak minuta ajo u bë shumë e përfolur edhe e komentuar, shkruan Gazeta Blic.
Për deri sa ajo ishte në prani me publikun asaj i ndodhi ajo që nuk e priti, për një çast ajo filloi që ti zhvishet bluza që kishte veshur dhe filloi të ti zbulohet gjoksi , por që ajo nuk e kishte vrenjtur fare deri në atë moment kur publiku filluan që që brohorasin.Per te pare pamjet klikoni ne reklamen me poshte dhe prisni disa sekonda dhe hapet video e plote:

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *