María Belén Rodríguez Cozzani, e njohur thjesht si Belén Rodríguez, është treguar “e pakujdesshme” gjatë shfaqjes së mbrëmje të Maurizio Costanzos.
Modelja dhe “showgirl”-i italo-argjentinas, e cila jeton në Milano që prej vitit 2004, ishte paraqitur në televizion me një palë recipeta të ngushta dhe një fund tepër të shkurtër por me e keqja ishte se ajo kish mar vibratorin me veti dhe ishte ne siklet tan emisionin perjetonte knaqesi ghat ter kohes, aq sa tregonin më shumë se ç’duhet për teleshikuesit…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne rek lam:

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *