Një burrë që kishte konsumuar mbidozë të Viagra-s ka tmerruar pasagjerët e një aeroporti, duke dalur i zhveshur përmes një aeroporti dhe duke bërtitur fjalë absurde në drejtim të njerëzve.Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Steve Cho, 27 vjeç, nga Nju Jorku, i cili duhej të nënshtrohej nga gjashtë roje sigurie në aeroportin e Phuket, Tajlandë, pasi eci i zhveshur përmes dyqaneve, duke dëmtuar edhe gjërat në shitje.Një deklaratë nga Aeroporti Ndërkombëtar i Phuket ka bërë të ditur se burri në fjalë pranoi ‘marrjen e shumë ilaçeve të Viagra’.Në deklaratë është shtuar: “Për të kontrolluar situatën dhe për të parandaluar ndonjë rrezik që mund të ndodhë me udhëtarët e tjerë, oficerët duhej ta arrestonin atë”. Kliko në reklam për ta shikuar videon e shfaqur më poshtë:

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *