Tradita e dasmave shqiptare është edhe dhënia e parave dhe dhurata të ndryshme për çiftet.Kësisoj, në një aheng të mbajtur në qytetin e Ferizajt, ka bërë që të sapomartuarit të shpërblehen me mijëra franga zvicerane, shkruan Indeksonline. Ne kete dasem pervec se para qe jan hedheur ketu ka pas edhe surpriza tre pafundme te cilat sikeni par asnjeher me pare e qe do ju habisin kur ti shikoni….
Për të shikuar videon klikoni në reklamën më poshtë dhe prisni 5 sekonda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *