Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë e ftuar në emisionin Prive. Aty ka shpalosur disa “sekrete”. Gjatë intervistës ajo ka realizuar edhe një set fotografik tejet joshës. Madje në një moment ajo ka kapur edhe gjoksin me duar sepse i doli i teri jasht! kamermani te gjith ket ngjarje e filmoi dhe sod e beri publike neper rrjetet sociale… video po ben namin neper rrjetet sociale po shperndahet me te madhe ka arritur me shum se 2 milion klikime brenda dites….
Kliko mbi reklam per te pare videon ku shihet duke mbuluar gjoksin dhe pjeset tjera intime pasi qe i dolen te gjitha jashte : kliko ne reklam dhe hapet video⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *