Pershendetje jemi 2 motra nga nje fshat i tetoves , po kerkojm nje mashkull qe e ka te madh dhe te fort te mos dorzohet ne mardhenie ,nuk ka rendesi mosha e mashkullit por duam vetem te na kenaq te dy motrave dhe ne ta kenaqim ate ,per numrin tone ne viber klikoni ne reklame dhe nese nuk ju hapet se kemi problem klikoni perseri..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *