Vizitori i paemëruar i një kafeneje në Yorkshire të Britanisë së Madhe, ia ka dalë të kapte gurin që u hodh drejt tij nga një keqbërës, për arsye të panjohura.
I qetë dhe pa bërë panik, ai zgjati dorën dhe kapu gurin para se të pinte një gllënjkë nga gota e birrës, të cilën nuk e lëshoi për asnjë moment nga dora,

“Ky është heroi që mbrojti xhamat dhe nuk lejoi të bëhet asnjë dëm, teksa vet shpëtoi pa lëndime”, ka shkruar pronari i kafenesë.

Reflekset e tij të mahnitshme janë pëlqyer në masë të madhe, duke bërë që videoja të shpërndahet me shpejtësi në internet.

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *