Zeta Theodhoridhou ka ndezur Greqinë dhe Shqipërinë me fotot 100% nudo. Biondja që jeton në Greqi, njihet për fotot erotike që po çmendin meshkujt në të gjithë Ballkanin, pasi modelja është teper e njohur.Madje mediat greke e kanë quajtur shqiptare nga Elbasani, por vetë bukuroshja ka refuzuar duke thënë se është greke.Greke apo shqiptare? S’ka rëndësi. Ajo po tërbon të gjithë.Shikoni kolazhin me foto +18 ne foto/linkun e lajmit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *