Një 27-vjeçar nga Fushë-Kruja ka përfunduar në polici pasi është kallëzuar nga një 20-vjeçare.O.K., 20-vjeçe ka denoncuar 27-vjeçarin E.B., pasi ky i fundit e kërcënonte përmes celularit me mesazhe.Në njoftimin e policisë thuhet se i riu ishte dënuar më parë për vjedhje dhe prej kohësh shqetësonte vajzën.Njoftimi i policisë
Më datë 28.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin E.B, vjeç 27, banues në Fushë Krujë, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”, pasi dyshohet se në periudha të ndryshme kohore, ka shqetësuar dhe kërcënuar me anë të telefonit, ish-të dashurën O.K, vjeç 20, banuese në Tiranë. Punohet për shoqërimin e E.B. Nenet 84 e 275 të Kodit Penal.Shikoni me poshte fotot dhe mesazhet duke hyre ne fototlinku i lajmit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *