Quhem Qendresa nga Podujeva 24vjeqare mirepo me banim ne qytetin e Baselit te Zvicrres punoj si sekretaresh mirepo deshira ime eshte qe te martohem me nje djal te sinqert i gjat pasi nuk me shkojn disi te mesmit dhe shpresoj qe do ja kalojm te gjitha sfidat e jetes qe na prijne nese deshironi te me kontaktoni ne whatsapp apo viber..kliko ne reklam per te marre numrin…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *