Pamjet e publikuara në videoklipin e saj më të ri janë shumë erotike. Këngëtarja fituese e emisionit ‘Your Face Sounds Familiar’ nuk ishte parë asnjëherë më parë në të tilla skena që tërheqin vëmendjen maksimale. Këngëtarja shfaqet duke puthur dhe ledhatuar djalin e videoklipit. Ndër të tjera kjo këngë është ritmike dhe pritet të ketë vëmendjen e publikut. Mirepo disa hakera kan arritur ti gjejn videot e prapaskenes se kenges ku shihet Beatrix Ramosaj ne nje moment mjaft e eksituar e ben me djalin…Kliko mbi reklamen e meposhtme per te pare videon :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *