Një djalë e ka pritur shumë keq fejesën e papritur të të dashurës së tij me një tjetër.Sipas djalit vajza e ka prerë në besë me gjestin e saj, e ai po mendon se si t’ja prishë asaj lumturinë.Kjo është historia shokuese.

“Pershendetje jam një djale nga Shkodra, kam një problem…

Ka një vit e kalim qe isha i lidhur me nje vajz nga Tirana, kemi kalu shume dite te bukura bashke, i kemi pas shume mire marredheniet…

Por si duket u soll zinxhiri mrapsht i thona na ka Shkodra…

Para një jave ishte feju pa me thane gja…4 dit su ba e gjalle…

Mas 4 diteve qe i shkrujta ngaqe u bana marak se ça u ba me ta…kur me thote qe ishte fejuar dhe me tha se kishte kry çdo gja!!

Deri ketu jam dakort…Por ajo qe desha te them eshte qe i kam te gjitha munsit t’ja prish lumturine se kam foto, video, sms çdo gja nga ajo…

Desha te marr mendimin e fansave nese duhet ta baj i gja te tille apo ta la kshu siç eshte situate, s’eshte se po me plas per ate gja, po thjesht nga inati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *