Mihrije Braha njihet si nje njeri qe trondit gjithmon rrjetin me deklarata e saja provokative. Netet e fundit ishte protagoniste ne nje emision tejet te shikueshem sic eshte ai i klan tv.

Mihrija eshte pergjigjur ne shume pyetje provokative por tek ajo e fundit ku pyetet se a e ka tradhtuar burrin ajo tregoi dicka qe nuk do ta besonit..
Per me shume shtypeni kutine me poshte dhe shikoni deklaraten e saj ne video..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *