Një histori e pazakontë është rrëfyer mbrëmjen e së premtes në emisionin ‘Top Show Magazine’. Ndihmës kirurgia Senera Hoxha ishte një ndër të ftuarat në panel për të folur rreth kirurgjisë estetike dhe e pyetur rreth ndonjë rasti që asaj i kishte mbetur në mendje, Hoxha rrëfeu historinë e një gruaje rreth të 50-ave që kishte shkuar në klinikën ku ajo punonte.:Ja dhe video e plote vazhdoni duke shtypur reklamen shikoje:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *