Kur flasim për moderatoret apo këngëtaret më s*ksi jo vetëm në Shqipëri, por dhe më gjerë, pa dyshim që prej me të mirave është Luana Vjollca.
Prej disa muajsh, vajza bukuroshe moderon emisionin e saj më të ri, “Shiko Kush LUAN”, i cili transmetohet çdo të shtunë në mbrëmje, duke filluar nga ora 20:50 në Top Channel, duke i mbajtur për mbi dy orë shqiptarët të mbërthyer në ekran.Moderatorja e suksesshme ka befasuar në puntatën e mbrëmjes së sotme me look-un e saj të ri, duke i lënë të gjithë gojëhapur…Shtyppni ne rekkk lammenme poshte dhe pas 5 sekondave ju hapen fotot e saj me pozat me te nxehta dhe me poza tejet provokuese(KUJDES PAMJET):

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *