Kjo se, Aulona Mustaj njihet si një nga prezantueset më ‘thumbuese’ për fytyrat publike, pasi bashkë me Fatmën drejtojnë emisionin Thumb.
Ajo sot në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se kishte veshur një bluzë interesante, e tëra e mbushur me shenjën e dollarit.

Një tjetër detaj që vërehet është trupi i saj s*ksi, si rezultat i dietës dhe palestrës!Shtyppni ne rekkk lammenme poshte dhe pas 5 sekondave ju hapen fotot e saj me poza tejet provokuese dhe te nxehta(KUJDES PAMJET)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *