Ata që përcjellin Jehona Dreshaj duhet të kenë kujdes pasi që ajo është e rrezikshme për njerëzit e ligë nga zemra

Bukuroshja shqiptare Jehona Dreshaj ka postuar një foto në largësi në bikine dhe normalisht në plan të parë ka ardhur gjoksi i saj gjigant.

Jehona, e cila është motra e këngëtares dhe bukuroshes Afërdita Dreshaj, vjen në këtë foto si në largësi, por kjo është e mjaftueshme që t’ja vëreni gjoksin gjigant të saj,

VIDEO:

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *