Edhe pse po kryen dënimin me burg përjetë,Niels Hoegel është akuzuar së fundmi dhe për vrasjet e 97 pacientëve të tjerë.Vrasjet kanë ndodhur në dy spitale në veri të Gjermanisë,ndërkohë që mësohet seHoegel u dënua në vitin 2015 për dy vrasje dhe dy tentativa vrasjeje.Por “monstra” ka deklaruar se u kishte shkaktuar atak kardiak qëllimisht pacientëve,pasi i pëlqente kur i rikthente në jetë,pa u merakosur nëse ringjallja nuk do të mund të realizohej.Kliko reklamen me poshte per ti pare videon se cfare iu bente pacientave ky mjek:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *