Postimet e saj me gjoksin jashtë nuk janë një çudi e madhe për ndjekësit e saj të rregullt.
Enca Haxhia ekspozon shpesh gjoksin e saj bombastik dhe duket se e adhuron një prej aseteve të saj më të forta.

Me nëj foto të realizuar prej më shumë se një vit, Enca ka uruar fansat e saj të kenë një ditë të mbarë.

Kaq të ekspozuar me siguri nuk e kini parë gjoksin e këngëtares dhe duket se është gati në të shpërthyer.

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *