Moderatorja sexy e emisionit ‘Shiko kush luan’ ka treguar se si do të duket gjatë spektaklit.
Luana gjithmonë është paraqitur mjaft sensuale dhe me format e saj bombastike që gjithmonë komentohen pafund.

Luana ndryshe quhet dhe një nga ‘Kardashianet’ shqiptare. Këtë herë ajo ka zgjedhur të mbajë veshur një vesheje që më parë e kemi parë të ekspozuar nga Kim Kardashian.

Gjithashtu Luana ka ndarë me miqtë e saj disa pamje nga faza përgatitore për të dalë në skenë në një formë të mahnitshme. Luana ka nga pas saj një staf të tërë që e kurojnë deri në detaj.

Ajo ka publikuar foto nga prapaskena, kur rrobaqepëset janë duke fiksuar me gjilpërë kanotieren e ngushtë dhe të hapur të Luanës në mënyrë që t’i qëndrojë e palëvizshme dhe e përsosur gjatë programit.

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *