Të paktën këtë na ka lënë të kuptojmë këngëtarja e njohur Eni Koçi, e cila së fundmi ka postuar foto provokuese nga ambientet e palestrës ku ushtrohet.
Me linja të rregullta por që kërkon perfeksionim Eni mesa duket zgjedh të shkojë në palestër edhe pa të brendshme. Edhe motra e saj, Greta së fundmi e ka marrë seriozisht palestrën, çka e tregon edhe në fotot që poston, ku pozon me të pasme dhe veshje të ngushta…klko me posht dhe shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *