Yanet Garcia cilësohet si moderatorja më seksi në botë
Ajo është nga Meksika e cila ju çmend me format trupore të cilat i posedon. Është prezantuese e motit, ku edhe mbledh mijëra njerëz pranë ekraneve televizive gjatë kohës që ajo moderon.

Yanet është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale ku publikon imazhe të njëpasnjëshme me ndjekësit e saj, por padyshim që me anë të këtyre formave bombastike komentohet për çdo imazh të saj.

Prezantuesja Garcia, nuk lë fotografi pa shfaqur gjoksin dhe të pasmet e mëdha e cila duket e jashtëzakonshme në çdo paraqitje, por duhet theksuar se përveç profesionit të prezantueses, ajo posedon koleksione të ndryshme për modelet e njohura të cilat ndezin pasarelat e modës.

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *