je dit me thirri ne tel nje nusja Saliut te shkoj te ajo dhe ti ndihmoj mi bajt do gjana pasi burri ishte ne itali ishte vetum me sime dhe shkova un me ftuan mbrenda dze hyra dhe duke ber muhabet i bera pytje se ku i keni burrin me than se kan shku per pun ne itali dhe kushtu duke per muhabet dhe erdh kafja i shkembyem disa shiqime leshojm tv dhe fillon nje filum erotik dhe mu… Vazhdo rrefimin dhe shiko videon duke klikuar reklamen:Shtype reklamen shiko videon e plote:

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *