Kjo asht nji recetë shumë e thjeshtë dhe praktike që mundet me u përdore si nga femnat, po ashtu edhe mashkut, me qëllim që raporti i tyne seksual me mujt me zgjat edhe 30 minuta ma shumë.Kjo pije asht ideale, mbasi asht e pasun me antioksidantë dhe eleminon radikalet e lira, shkruen portali Top-lajme.info. Përbamësit: 100 ml lang portokalli; 100 ml çaj kamomili; 2 lugë gjelle mjaltë; 1 lugë gjelle lang limoni; Pergaditja: Qitni të gjithë përbamësit në nji blender dhe konsumojeni këtë pije përpara se të kryeni marrëdhanie…

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *