Jam biznesmene nga Kosova dhe burri i shoqes time me pallon cdo nate. E therras un sepse eshte i besueshem dhe nuk i tregon askujt e dim vetem ne dy. Kenaqemi sepse un jam e pa martuar kurse ky nuk e ka dert. Ishim nje nate ne kafe me shoqen dhe burrin e shoqes. Me ftoi shoqja te shkoj te ajo. Shkuam dhe shoqja kishte per tu zgjuar heret ne pune. Flejti dhe burri shoqes erdhi tek dhoma ime me tha qe tani mund te pallohemi. Mu afrua filloi te me prekte dhe un u kalla fillova ta prek tek pen,isi i tij e kapa fort per penn,isi fillova ta zhvesh dhe…. kliko reklamen me poshte, per te pare vazhduar me artikullin e plote…

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *