Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë mbajtur një nga performancat më të mëdha të tyre këtë sezon veror në Gjilan.

Dyshja e PINT qëndruan në Gjilan në Stop club, ku ata kanë performuar para mijëra adhuruesve të tyre.
Ata mbrëmjen e kaluar konkurrencë kokë më kokë kishin Noizyn, një nga artistët më të paguar shqiptarë.Teksa Mc Kresha ka postuar momente nga performanca e madhe e tij me Lyrical Sonin, këtë gjë nuk e ka bërë Noizy, i cili pasi nuk arriti të ketë një performancë që priti vazhdoi nga Gjilani drejt Prizrenit.
Noizy sonte do të tentojë të bëjë shou në Tetovë, aty ku vazhdon serinë e turneut të tij, turne në të cilin mungojnë shumë qytete për shkaqe që ende nuk dihen. Mc Kresha vazhdon me Lyrical Sonin dhe performancat e tyre të suksesshme gjithandej qyteteve shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *