Pas shpalljes së fituesve të edicionit të parë, spektakli ‘C’est la vie’ është rikthyer sërish mbrëmjen e djeshme në ekranin e televizionit “Klan” ku të gjithë pjesëmarrësit kanë treguar kujtimet dhe momentet më të bukura përgjatë rrugëtimit të tyre në këtë show.kliko rek lamen meposhte dhe shiko kete pjese e emisionit ku i thot Marina Bigut qepe se do te pushoj nga puna…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *