Luar Arani tashmë është rikthyer dhe fuqishëm madje. Këngëtarja është kthyer në një nder këngëtaret më të preferuara nga shumë persona jashtë territorit shqiptar. Arani së fundmi ka publikuar këngën “Dy” në bashkëpunim me Gon Haziri. Por lajmi bëri bujë pasi Luar nënshkroi një kontratë të rëndësishme me kompaninë shumë të njohur “Effective Records”, e njëjta shtepi diskografike ku bën pjesë edhe Arilena Ara. Por kënga “Dy” po bën namin në Rusi, kjo pasi është renditur në vend të parë në iTunes. Kjo është një arritje e madhe për dyshen pasi kanë lënë pas edhe kenge mjaft te dëgjuara ne mbare boten si “Rockstar” nga Post Malone apo ‘Nëntori’ i Arilenës. Luar e ka shpërndare gëzimin e saj me fansat në Instagram. Më poshtë mund të dëgjoni edhe këngën e saj më të re

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *