Është një nga modelet më të përfolura sidomos për lidhjet e saj të dashurisë. Bëhet fjale për bukuroshen nga Vlora, Franceska Jace që u bë e njohur në Big Brother e tashmë më shumë pasi e pamë në klipin ‘Ciao’ të Encës si një nga miket e saj më të mira.

Franceska është gjithmonë e rezervuar për lidhjet e saj dhe pse shijon një jetë vërtetë luksoze ku dhuratat e surprizat nuk i mungojnë. Siç duket pas tyre fshihet një biznesmen i fuqishëm shqiptar siç është Andi Geci. Në redaksinë e Blitz.al kanë mbërritur disa foto ku kuptohet se ora e mashkullit ‘misterioz’ që Françeska nuk ka zbuluar është në fakt e Andit…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *