Një 36 vjeçar nga Tajlanda e ka pësuar shumë keq nga një ari, për të cilin u kujdes që ta ushqente.
Naiphum Promratee ishte me miq të tij në një tempull në provincën Phetchabun dhe vendosi të ushqente nga afër ariun.

Ai mbante një tas me oriz mbi kafshën, kur papritur kjo e fundit e goditi dhe e rrëzoi përtokë.

Ariu filloi ta kafshonte dhe e zvarriste. Miqtë e 36 vjeçarit po përpiqeshin ta largonin kafshën prej tij, duke e qëlluar me shkop dhe duke i hedhur ujë…per te par videon e plote kliko ne reklam..kujdes pamjet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *