Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albi nako.

Por balerina Klaudia Pepa u vë edhe në shënjestër të sharjeve dhe ofendimeve nga fansat për shkak të fotografive nudo dhe provokuese që publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Në videon e fudnit ajo u duk shumë sensuale, por jo të gjithë ë pritën mirë.

Ama pati edhe nga ata që qenë fansa të zjarrtë të këtij ekspresiviteti të Klaudias.

Riselda Sejdia, një prej Pedagoge në Universitetin e Arteve ka komentuar mjaft përzemërsisht në postimin e Klaudias.

Je një engjëll që sa herë ngre krahët dhe fluturon në artin tënd plot finesë aq herë i rrëzon ziliqarët dhe të paaftët që i bëjnë hije kot kësaj toke!

Vazhdo kërce si një panter, përdhunoi xhelozitë me një piourette dhe lëre kopenë të këndojë A B C.Suksese dhe urime Signorina”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *