Reperi i njohur Gjiko është duke shijuar disa pushime luksoze, së bashku me të dashurën e tij, në ishujt Maldive. Me sa duket të gjithë të famshmit shqiptarë janë përfshirë nga “sëmundja” e pushimeve në vende të nxehta.

Sigurisht është një peshkqen i vogël e ndoshta i padëmshëm, por gjtihsesi Gjiko qënka goxha i guximshëm.

Madje ai ka shkruar, nëse doni të dini sesi arrihet suksesi mund të pyesni peshkaqenët.Kliko dhe shiko FOTON

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *