Marrëdhënia mes “mbretit dhe mbretrëshes” u prish dhe si duket situata mes tyre vazhdon të jetë ende e tensionuar.
E thënë kjo pas postimit që bëri Noizy gjatë mbrëmjes së kaluar. Si duket reperi nuk ia fal ish bashkëpunëtores së tij faktin që nuk e ka përmendur ndihmën që i ka dhënë edhe për t’u bërë pjesë e Universal Music.
“I tha gjykatësi burrit, pse e vrave gruan pas 30 vitesh martesë? Si të gjithë shqiptarët mo, tu i lon punët pasdore hë sot hë nesër, hë sot hë nesër”, shkruan Noizy dhe fansat e kanë marrë këtë si një diss për Encën. Nga kjo fansat kanë nënkuptuar se ai ka patur ndërmend ta largonte këngëtaren nga OTR prej kohësh, por ka pritur të gjejë momentin e duhur. Megjithatë ka edhe nga ata fansa që kërkojnë bashkimin e tyre. …per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *