Gazeta Shendeti dëshiron të ndajë me ju recetën e kësaj pije të shëndetshme, që përmirëson tretjen dhe rrit nivelet e metabolizmit por edhe ju vjen në ndihmë të largoni yndyrnat kryeneçe nga organizmi dhe të bini në peshë. Gjithnjë nëse mbani një dietë të ekuilibruar dhe vini trupin në lëvizje.

Konsumojeni atë para gjumit për të përshpejtuar metabolizmin dhe eliminuar toksinat ndërsa flini. Gjithçka që duhet të bëni është të vendosni të gjitha përbërësit në një blender dhe konsumojeni të freskët.
Per te shikuar videon e plote hape reklamen

1 tufë të vogël majdanoz
1 limon
1 lugë gjelle uthull molle
1 lugë çaji mjaltë ose xhenxhefil
1 lugë çaji kanellë
2 gota ujë
Konsumojeni me ngadalë para se të flini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *