Së fundmi është publikuar një video në të cilën shfaqet një vajzë e re, e cila kishte vendosur të tallet keq me të dashurin e saj, të cilin e telefonon dhe i thotë se po e pret në shtëpi, transmeton Telegrafi.

Por, derisa ai ishte nisur rrugës për në shtëpi, ajo kishte menduar një metodë të pazakontë që ta bëjë xheloz.

Ajo kishte veshur një ari kukull me xhinse dhe çorape që në shikim të parë dukej si një mashkull, të cilin më pas e ka vënë në shtrat duke i hipur sipër…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *