Pershendetje jam nje vajz nga Peja ,jam e vetmuar dhe po kerkoj nje mashkull qe per shoqeri kuptohet do tja plotsoj te gjitha deshirat , edhe ato seksuale sepse edhe vet kam nevoj. Ai mashkull qe mendon qe do ta kryen kete pune le te me lajmrohet duke mar numrin duke klikuar ne rekkklame

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *