Këngëtarja Kamela Islamaj ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës së saj private.
Megjithatë ajo tashmë ka pranuar se prej më shumë se 4 vitesh është në një lidhje dhe bashkëjeton me të dashurin e saj DJ.

Por ditën e sotme mikja e saj e ngushtë këngëtarja Orgesa Zaimi ka publikuar në Instastory një foto ku tregon unazën e fejesës së Kamelës dhe gjithashtu shkruan: “Shikoni kush u fejua”.

Nëse kjo nuk është një shaka mes mikes, atëherë duket se do të kemi së shpejti dasëm edhe nga Kamela.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/fejohet-kengetarja-shqiptare-mikja-e-ngushte-i-zbulon-sekretin-486956/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *