Talentin për këndim ajo e ka trashëguar nga nëna e saj.
Bëhet fjalë për Engjëllusha Salihun, vajzën e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, transmeton Gazeta Express.

Ndonëse e re në skenën muzikore, Engji ka arritur shumë shpejt të depërtoj në treg dhe të bëhet shumë e përfolur si për muzikën që bën ashtu edhe për bukurinë e saj.

Vëmendjes së medieve dhe publikut nuk kanë si t’ju ikë kur këngëtaret e famshme përfolën për operacione plastike.

Ndoshta nuk e keni pritur, mirëpo Engji vetë ka deklaruar se ajo ka bërë ndërhyrje kirurgjike. E ftuar në emisionin “n’Kosove Shoë”, Engji ka pranuar se ka një ndërhyrje në fytyrë.

“E kam bërë një ndërhyrje në fytyrë, e kam bërë hundën operacion, nuk e fsheh sepse s’ja vlen ta fsheh, për qejf e kam bërë, jam shumë e kënaqur”- ka thënë ajo.

By topalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *