Prej disa muajsh fakti nëse Çiljeta dhe Alban Hoxha janë në një lidhje ka qenë një ndër “dilemat” më të mëdha në shoëbiz-in shqiptar dhe për këtë na kanë hutuar shumë komentet e tyre në rrjetet sociale. Ditën e sotme, në mediat e ndryshme në vend shkruhej që ata ishin ndarë, por në fakt mungonin provat.
Me sa duket kjo e ka nervozuar këngëtaren, e cila e pyetur nga revista Ëho, ka thënë që nuk ka ndër mend të jap detaje për jetën e saj, por ka ndër mend të bëjë diçka tjetër, të hedhë në gjyq të gjithë ata që shpikin rreth emrit të saj.
“Nuk kam ndërmend të mbush portalet duke dhënë deklarata përsa i përket historisë sonë të dashurisë, por duke marrë shkas nga çfarë është shkruar sot dhe gjithë këtë vit në lidhje me mua, pa më kontaktuar asnjëherë personalisht, kam vendosur t’i …per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *