Bleona Qereti ka pushtuar kohët e fundit Instagramin duke postuar vazhdimisht foto provokuese nga parajsa e Tajlandës.Por bukuroshja nuk po i shijon e vetme plazhet ekszotike dhe bukuritë marramendëse të Tajlandës, pasi duket se i ka gjetur vetes një “burrë”.Në njërën prej videove Bleona shfaqet në një shpellë ujore, e cila quhet shpella e Muajit të Mjaltit, ku kabërë shaka me shoqëruesin vendas, që i jep varkës.Shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *