Këtë të shtunë, në “Xing me Ermalin”, në Televizionin Klan, vijnë disa prej pjesëve më interesante të përmbledhura në “Best of”, ku nuk mungojnë edhe fragmente jashtë kamerave.
Gjatë intervistës me aktorin e humorit Bes Kallaku, një ndër momentet më komike ishte padyshim kur aktori rrëfente për faktin se kishte dhuruar gjak për vjehrrën, jo një, por dy herë.Per me shume shikoni videon dhe/linkun ne vazhdim:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *