Një video që po qarkullon në rrjete sociale i ka bërë me lot ata që e kanë shikuar.
Është ky reagimi i një të moshuare e cila posa dëgjon nipin duke kënduar këngën e saj që e kishte shkruar para 30 viteve ajo mbulon fytyrën me duar e fillon të qaj nga emocionet për katër minuta të plot, transmeton Indeksonline.

Nipi i saj , Travis Ryan Smith nga Anglia, e poston videon e gjyshes së tij në facebook duke thënë se muzika sjell të mirën tek njerëzit.Per me shume shikoni videon dhe/linkun ne vazhdim:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *