Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është njëri nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.

Fillimisht për muzikën e kohë pas kohe edhe për lidhjet e saj të dashurisë.

Ajo së fundi është parë rrugëve të Londrës veshur me shumë stil dhe kombinuar shumë bukur, por ajo që vërehej ishte tendenca e Ritës për të fshehë fytyrën me shall.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *