Një serb nga fshati Krusevlje të Leposaviqit e ka njoftuar Policinë se vëllai i tij posedon armë zjarri dhe paraqet rrezik për familjen e tij.
Me vendimin e prokurorit është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit me ç’ rast janë gjetur 20 fishekë kalibër 7.62 mm.
Pas intervistimit i dyshuari është liruar, kurse rasti i proceduar mbetet nën hetime.Shiko videon e plote me posht:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *