Jam Lendita nga Ferizaji dhe jam duke kerkuar nje burr serioz qe nuk me genjen dhe nuk me malltreton, dua te jete i sinqert me mua dhe te me pallon fort te kenaqemi tedy poashtu dua dhe tme mesoj stile ne mardhenie sepse ashtu eksitohem kam edhe deshire ta bej nga mbrapa se e kam te madhe bythen .. Per te me kontaktuar klikoni ne reklamen me poshtme..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *