Në fillim u njoh me publikun si motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj por duket se tani ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.
Jehona Dreshaj çdo ditë e më shumë po i çmend ndjekësit e saj në Instagram me format e saj bombastike. Këtë falë edhe gjoksit të saj ku shpesh lakmohet nga komente të shumta që i vijnë bukuroshes në rrjetet e saj sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *