Prsh jam Venera nga Saranda.Jam nje vajz kam deshir te vizitoj vende nje dit vendosa te ikja ne turqi pera te gjitha rezervimet zgjodha hotelin mete mir pari arrita hyra ne hotel nje turk me shoqeroi deri tek dhoma dhe me pyeti a keni ndonje porosi po i thash sepse isha e uritur porosita erdhi mi pruri qfar i kerkova dhe me pyeti per ndonje gje tjeter i lipa masazh filloi tme bente per 5 minuta filloi te me bej masazh kinse dhe pidhin me doli flaka i thash te ma lepinte filloi menjeher nxorri pallen dhe…..kliko ne reklam per vazhdim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *