Pershendetje jam nje grua nga zvicrra dhe po kerkoj nje mashkull per kenaqsi jam e divorcuar nga burri normalisht kam nevoj per kenaqsi gjendem ne qytetin e Baselit nje qytet i bukur me lum dhe me bukurit monomente qe i ka nese deshironi per te me kenaq ju luten me kontaktoni duke klikuar ne reklam me posht…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *