Cili denoncon bashkëshorten e tij jo vetëm për dhunë fizike, por edhe për braktisje të tri vajzave të tyre të mitura dhe tradhti bashkëshortore për disa herë.Niko Trimi, banor në fshatin Stan të Lushnjës, rrëfen për News24 se ka mbetur prej disa ditësh i vetëm me vajzat e tij të mitura: 7, 5 dhe 3 vjeçe.E kam kapur me telefonata, Facebook dhe lidhje jashtëmartesore. Më tradhtonte vazhdimisht, vidhte gjëra shtëpiake e shumë gjëra të tjera. E ka bërë tri herë të tjera këtë gjë. Ka ikur në Korçë, e ka kapur Policia. Herën tjetër e kam kapur vet tek autobusët duke ikur për në Greqi. E kam falur se s’kisha çfarë të bëjaVjehrri me vjehrrën më kanë thënë që ta fal se nuk do ta bëjë më”, rrëfen ai. Per ta pat videon e ksaj video shtyp hapsiren me posht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *